• −8%

Šilumos siurblys Oras-vanduo Alpha-innotec Alira LWD /7.1 kW / 60-80 m2

Nedidelis ir kompaktiškas šilumos siurblys oras – vanduo. Puikiai tinkantis nedideliam namui, sodo nameliui,  patalpoms ar pan.

 • Puikiai apšildo patalpas iki 80 M2.
 • COP - 4,8 (A7/W35)
 • paruoštas ateičiai dėl natūralaus šaltnešio
 • atsparus korozijai dėl anoduoto aliuminio korpuso
 • montavimas be šaltininko pažymėjimo
 • plačios kombinavimo galimybės – lankstus pritaikymas
 • šildymo vandens temperatūros iki 70 °C be elektrinio šildytuvo pagalbos
 • EnEV- reikalavimus atitinkantys priedai – greitas ir saugus sumontavimas
 • patogus valdiklis su intuityviai suprantamu grafiniu meniu lietuviu kalba
 • integruota nuotolinio stebėjimo ir valdymo internetu/LAN funkcija
 • pagaminta Vokietijoje
 • 5 metų garantija darbams! 5 metų garantija įrangai
 • PVM įskaičiuotas
LWD 50A-HMD 1
Alpha-innotec
5 376,00 €
4 945,92 € Sutaupote 8%
Be mokesčių 5-15 dabo dienų
Kiekis
Galima užsakyti
 • done Saugumas (įdiegtas SSL sertifikatas)
 • done Nemokamas pristatymas Kaune ir nuo 1000 Eur visoje Lietuvoje
 • done Lanksčios gražinimo ir garantijos sąlygos

Alpha-InnoTec vienas iš šilumos siurblių gamintojų lyderių Europoje. Modernūs sprendimai, aukščiausio lygio technologijos ir patrauklaus dizaino produktai. Premium prekės ženklas. Žinios, ilgametė patirtis, kokybė, "know-how", ir aukščiausio lygio specialistai. Alpha-InnoTec - tai Kokybės ženklas kuris tapo patikimos ir ilgaamžės technikos įrodymu ir frazė „Pagaminta Vokietijoje“ kuria galima visada pasikliauti puikiai tinka būtent ALPHA INNOTEC.

Aukštus reikalavimai sau. Komandos inžinieriai reguliariai ir išsamiai testuoja įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir jie visada įvertinami aukščiausiais balais. Šie šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, o kokybę įrodo tarptautiniai sertifikatai, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

LWD - SĖKMINGIAUSIAS ŠILUMOS SIURBLYS

Perkamiausias savo klasėje

alira LWD montuojami lauke šilumos siurbliai oras/vanduo jau daugelį metų įsitvirtino rinkoje ir sužavėjo savo lankstumu, efektyvumu ir patikimumu. Jų nesenstantis ir patrauklus dizainas, net ir montuojant ties pastato siena puikiai įsilieja ir nedarko pastato eksterjero dizaino vientisumo.

Platus šildymo galios spektras nuo 3 iki 18 kW

Su Hidraulikos Moduliu HMD 2 galima valdyti 2 LWD vienu metu ir tokiu būdu pasiekti ne tik didesnę šildymo galią, bet ir labiau prisitaikyti prie kintančių pastato šildymo poreikių. Jei reikia, į vieną sistemą galima sujungti net iki 4 LWD šilumos siurblių ir pasiekti iki 36 kW šildymo galią!

Šildyti ir vėsinti su vienu įrenginiu

alira LWD RX - serijos įrenginiai sukuria ypač malonų patalpų klimatą. Su jais galima ne tik patogiai šildyti žiemą, bet ir aktyviai vėsinti vasarą.

YPATINGAI TYLUS

Dėl specialios, aukštos kokybės garsui optimizuotos konstrukcijos alira LWDV veikia ypatingai tyliai.
Naujai sukurta tyliojo režimo funkcija prisideda prie dar tylesnio veikimo naktį. alira LWDV gali būti įrengtas net ir mažuose kiemuose, kur kaimynai yra labai arti: jo garsas nukrenta žemiau reikalaujamos vertės, jei išlaikomi minimalūs reglamentuojami atstumai.

DIŽIAUSIAS EFEKTYVUMAS (TINKA PARAMAI GAUTI)

alira LWDV yra efektyviausias šilumos siurblys oras/vanduo mūsų įmonės istorijoje ir vienas efektyviausių šilumos siurblių oras/vanduo rinkoje.
Dėl labai aukšto metinio efektyvumo koeficiento, LWDV tenkina paramos kriterijus prie visų norminių lauko oro temperatūrų visose Vokietijos žemėse, net ir monoenergetiniu režimu - tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems namams.

ALIRA LWD / LWDV - KAIP VISADA NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

alira LWD/LWDV serija pasižymi alpha innotec gaminiams būdingu ilgaamžiškumu ir patikimumu.
Novatoriška iki smulkmenų konstrukcija bei plati kokybiškų priedų paletė palengvina sumontavimą ir aptarnavimą. Universalūs sisteminiai sprendimai suteikia papildomo lankstumo montuotojams.

alira LWDV yra ateities reikalavimus atitinkantis modelis, nes šis inververteriniu būdu reguliuojamas šilumos siurblys veikia ypatingai efektyviai ir nepaprastai tyliai. Konstrukcijoje naudojamas natūralus šaltnešis, paverčia alira LWD / LWDV serijos šilumos siurblius CO2- neutraliais įrenginiais.

ILGAAMŽIS

Natūralaus šaltnešio naudojimas užtikrina saugų, ekologišką ir pažangų šildymą. Dėl savo nekoroduojančio aliuminio korpuso alira LWD/LWDV serija yra ilgaamžiška ir atspari oro salygoms.

GREITAS IR SAUGUS MONTAVIMAS

Integruoti hidraulikos komponentai ir gamykliškai paruošta montavimui, EnEV reiklalavimus atitinkanti prijungimo sistema* paverčia sumontavimą paprastu. Dėl monoblokinės konstrukcijos montuoti galima visiems

TINKA TIEK  NAUJAI STATOMIEMS NAMAMS TIEK RENOVACIJAI

Dėl aukštos šildymo vandens temperatūros ir didžiulio komponentų ir priedų pasirinkimo LWDV idealiai tinka tiek naujai statybai, tiek renovacijai.

ĮVAIRIOS GALIMYBĖS IR KOMBINACIJOS

alira LWD/LWDV serija idealiai tinka kintantiems poreikiams:
vienoje sistemoje yra galimas šildymas, vėsinimas (LWD/RX) ir karšto vandens ruošimas. Didelis priedų pasirinkimas ir įvairios kombinavimo galimybės suteikia lankstumo ir tuo pačiu supaprastina sumontavimą.

Šildomas/Vėsinamas plotas 60-80 m2

No customer reviews for the moment.

Write your review

Write your review

Šilumos siurblys Oras-vanduo Alpha-innotec Alira LWD /7.1 kW / 60-80 m2
arrow_upward